Členové

Zapamatovat si

Doporučujeme

Novinky

Haberovo šokující přiznání: S Bartošovou jsem strávil měsíc

Published: Sep 20, 2010 by mandat Filed under: Excluzivně Novinky


Tak toto už je skutečně moc! Kdo by byl do tvůrců největší talentové show tohoto podzimu řekl, že podrazí vlastního člověka a pustí do televize informaci, kterou nejspíš neměl nikdo vědět.

Nedávno jsme naše čtenáře informovali o tom, jak se porotce Pal’o Habera setkal na jednom z castingů se svou starou známou. Na tom by nebylo nic tak neobvyklého, ačkoli její přítomnost na pražském výběrovém kole doslova vyřadila Haberu z provozu. Nyní televizní přenos vyzradil proč. Paula Forrest totiž v Haberovi vyvolala pětadvacet let starou vzpomínku na měsíc, který strávil s Ivetou Bartošovou

O soutěžící, která dokázala vykolejit i suveréna Haberu, čtěte zde!


Za minulého režimu totiž v Československu neexistovaly talentové soutěže obdobného formátu, a pokud „strana“ rozhodla, že se někde bude soutěžit, sešli se tam skutečně všichni zpěváci a zpěvačky, kteří toužili po popularitě. „Strávili jsme tam tehdy celý měsíc,“ přiznal Habera kolegyni Banášové zážitek z talentové soutěže, kterou absolvoval v Jihlavě v roce 1983.

„Byla tam tenkrát i Iveta Bartošová, ale ta se neumístila. Já jsem skončil třetí,“ pokračoval dále lídr kdysi nejpopulárnější slovenské kapely Team. Další podrobnosti už si ale Habera nechal pro sebe, neboť ten samý den, kdy se toto událo, dorazila do divadla i jeho partnerka Daniela Peštová, se kterou vychovává Pal’o tři děti. (samantha)

 Zdroj: Super.czRead more »
Komentáře (0) »
Page 1 of 19