Členové

Zapamatovat si

Doporučujeme

„Mám zadek jako blázen,“ šokovala vychrtlá Vlaďka Erbová

Published: Jun 23, 2010 by mandat Filed under: Excluzivně Zobrazení: 1282 Záložky: „Mám zadek jako blázen, “ šokovala vychrtlá Vlaďka Erbová
[+] [a] [-] Související články Komentáře

Kdosi jí totiž řekl, že má obrovský zadek, a ona tomu uvěřila. "Musím se přiznat, že se sportem jsem skončila už na základní škole," svěřila se modelka. "V tuhle chvíli se ale do posilovny chystám, protože jsem bohužel nevyhrála zrovna tu nejlepší postavu. Navíc mi kdosi řekl, že mám prý zadek jako blázen, tak s tím musím něco dělat," tvrdí. Na otázku, kdo to byl, jen s ironickým úsměvem odpoví: "Ani se neptejte!" Naštěstí teď prý vyfasovala permanentky do cvičebního klubu zdarma, a tak se svojí postavou snad něco udělá. "Budou ze mě mít určitě radost, protože jsem největší ostuda, co kdy v posilovně byla. Vůbec těm strojům nerozumím a jsem schopná si tam i ublížit, takže to zkusím a uvidím. Budu si tam samozřejmě muset vzít trenéra, ale už teď mu držím palce," říká se smíchem.

Vlaďka se nedávno rozvedla s hokejistou Zdeňkem Bahenským, se kterým má dceru Viktorku (4), a už je po jejím boku nový muž. Tentokrát si své soukromí ale pečlivě střeží. Vrátila se naplno do práce a září blahem. Minulý týden například pokřtila spolu s Helenou Vondráčkovou a Jitkou Asterovou nový kalendář Roberta Vana s dvanácti finalisty soutěže Sympaťák roku. "Tím, že jsme se s Viktorkou odstěhovaly do Prahy, tak jsem se potřebovala trochu adaptovat. Teď už to máme naštěstí trochu zaběhlé, tak už to snad půjde všechno zase tak, jak má," přeje si modelka.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo