Členové

Zapamatovat si

Doporučujeme

"Chcete na můj křest? Tak si zaplaťte!" vzkázal Ben Cristovao

Published: Jun 23, 2010 by mandat Filed under: Excluzivně Zobrazení: 848 Záložky:
[+] [a] [-] Související články Komentáře

Stojaté vody české hudební scény rozvíří už 24. června Ben Cristovao. Zpěvák a tanečník pokřtí ve čtvrtek v klubu Kostel Sv. Michaela svou debutovou desku "Definitely different".

Role kmotry se ujme popová diva a porotkyně Československé Superstar Dara Rolins, která se svou profesní náklonností k finalistovi netajila už během pěvecké soutěže. Součástí slavnostního křtu bude kromě zpěvákovy live show i představení nového videoklipu k singlu Give me some more v režii frontmana Support Lesbiens Kryštofa Michala. V rámci programu vystoupí kapela Embassy, Monika Bagárová, JAD dance company, DJs Lafayette, Poeta, Black Jesus, Mi-Know (na2o) a další. Večerem bude provázet moderátor TV Óčko Raego Kšandyboy.

Začátek je plánován na 20:00, cena vstupenek je v síti Ticketpro 200 Kč, na místě 250 Kč. Vstup do VIP sekce stojí 450 Kč (zahrnuje welcome coctail a vstup do galerie), na místě 500 Kč. „Je to za peníze, ale nic z toho nemám. Bohužel na úplnej pronájem klubu (abych to dal všem zadarmo) jsem už neměl, takže můžu každému člověku, kdo přijde, dát CD a slíbit, že bude pr.el,“ řekl.