Členové

Zapamatovat si

Doporučujeme

Chudák dcera Michala Davida: Dostala kopačky, do porodnice musel tatínek!

Published: Jun 23, 2010 by mandat Filed under: Excluzivně Zobrazení: 806 Záložky:
[+] [a] [-] Související články Komentáře

Dcera Michala Davida Klára Davidová to nemá v životě jednoduché. I když dostala k dispozici tolik tatínkových peněz, o kterých se nám ani nezdá, stejně denně pláče a je psychicky je totálně na dně.

Je to dlouhý příběh a už s úcty ke slavnému hitmakerovi jej nebudeme celý zveřeňovat. Pravdou ovšem je, že Michalova jediná dcera Klára má dobrých deset let psychické problémy, které zvládá i s pomocí psychiatričky. Už tak komplikovaný život dcery krále českých diskoték navíc před časem hodně zamotal Klářin bývalý přítel, který ji přivedl do jiného stavu, a pak ji odkopl. Po esemeskách jí napsal, že už ji nikdy nechce vidět. „Padaly tam mnohem horší výrazy, dokonce přál Kláře i jejich společnému dítěti smrt!“ řekl nám blízký přítel Davidovy rodiny.

Klára tedy na všechno opět zůstala sama. Role otce miminka se nakonec ujal právě Michal David, který malého Sebastiana pojal za svého a Kláře bezvýhradně pomáhá. Je to nádherné, leč pro Kláru to určitě musí být těžké. V okamžiku, kdy si většinou pyšní rodiče vedou své miminko z porodnice domů (a ti slavnější se ještě před nemocnicí fotí do novin), se Klára dočkala kytky pouze od svého tatínka a právě on ji pomáhal i s miminkem.