Členové

Zapamatovat si

Doporučujeme

Iveta Bartošová musí začít makat. Štědrý sponzor ji už nehodlá živit!

Published: Jul 6, 2010 by mandat Filed under: Novinky Zobrazení: 1407 Záložky: Iveta Bartošová musí začít makat. Štědrý sponzor ji už nehodlá živit!
[+] [a] [-] Související články Komentáře
Sotva se Iveta Bartošová (44) vrátila z kliniky krásy, dostala rozkazem, že se musí přestat válet a začít hned vydělávat peníze!
Podle dnešního deníku Blesk to už nevydržel její mecenáš - štědrý podnikatel Pavel Pásek. Ten ji a jejího zadluženého manžela Jiřího Pomeje totiž doposud sponzoroval částkou ve výši 130 tisíc korun měsíčně!

A teď by byl rád, kdyby se jeho značně riziková investice aspoň trochu vrátila! „Když jsem se dozvěděl, že Iveta chce vystoupit až 22. prosince, naštval jsem se. Musí začít v září, aby splatila dluhy a postavila se na vlastní nohy. Je zdravá a zase pěkná, tak co jí brání?“ sdělil Blesku rozmrzelý Pásek.

Zpěvačka se totiž po totálním propadáku v podobě vánočního CD rozhodla (nebo to spíš její manžel rozhodl za ni) dát si s hudbou na nějaký čas pokoj a v dohledné době udělat jen exkluzivní vánoční vystoupení. S tím je ale zřejmě konec. „Nechám jí ještě prázdniny a začne si shánět kšefty. Koncerty, večírky, firemní akce, diskotéky, jinak to prostě nejde,“ řekl rezolutně Pásek.

A má rozhodně pravdu. Ne že bychom se nějak zvlášť těšili na to, až Bartošová začne zase zpívat. Na druhou stranu je jasné, že pořádný pracovní kolotoč ji nejlépe ochrání od lenosti, obezity a závislosti na různých podpůrných prostředcích, Takže by Iveta měla svému mecenáši za to, že ji bude bičem honit do práce, vlastně děkovat.

Horké chvíle prožívá i Petr Janda! Ten mohl mít kvůli nedbalosti lékařů zaděláno na pěkné problémy. Rockového kmeta přepadly podle deníku Aha! ve středu akutní bolesti břicha, se kterými si lékaři nevěděli rady. „Nejdříve byl hospitalizovaný v nemocnici v Říčanech. Tam Petrův stav ale podcenili, a proto jsme ho převezli do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze,“ postěžovala si Aha! Petrova manželka Alice.

V Praze jejímu muži okamžitě operovali žlučník. Podle informací deníku je nyní Janda, kterému by v krajním případě zanedbání mohla hrozit i smrt, stále v nemocnici a jeho stav je stabilizovaný. Pak se klidně svěřte do rukou lékařů! (john)