Členové

Zapamatovat si

Doporučujeme

Lady Gaga opět šokuje! "Gruppensex" má podpořit homosexuály

Published: Jun 23, 2010 by mandat Filed under: Excluzivně Zobrazení: 1061 Záložky:
[+] [a] [-] Související články Komentáře

Provokovat, to je cílený program jedné z nejtalentovanějších a nejúspěšnějších popových hvězd současnosti, která si říká Lady Gaga (24).

V minulých dnech se prezentovala světu videoklipem Alejandro. Při jeho zhlédnutí se prudérnější povahy ocitají na pokraji kolapsu! Newyorská rodačka s italskými kořeny, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, se prezentuje v latexovém hábitu řádové sestry, přinášena před kameru tanečníky. Pak ve spodním prádle a svádivých punčochách sedí obkročmo na fešném muži a ocitá se uprostřed skupiny gayů v lascivních pozicích.

Dílko, které režíroval Steven Klein, připomíná klip "Express Yourselfs" popové královny Madonny z roku 1989. Jak píše německý internetový server bild.de, Lady Gaga se svými platinově blonďatými vlasy a křiklavě červenými rty vypadá jako Madonna z devadesátých let minulého století. Diva prý chce videoklipem Alejandro sdělit planetě něco důležitého. Má to být óda na homosexuální komunitu!

"Bylo pro mě problémem seznámit se s homosexuálními muži. Ale narazila jsem pokaždé na takové, kteří svou orientaci nechtěli dávat najevo," líčila zpěvačka britskému listu Sun.
"Osmiminutové video Alejandro ukazuje, jak snadné je vzájemně koexistovat, když se heterosexuálové a homosexuálové vzájemně respektují," dodala.

Je třeba říci, že z hlediska interpretace je píseň Alejandro v podání Lady Gaga skutečným hitem tohoto roku. Jak se dalo čekat, kontroverzní video už vyvolalo i kontroverzní reakce. Nejen mezi fanoušky popové star, ale i v umělecké sféře. Například Katy Perry (25), jiná americká zpěvačka a konkurentka Lady Gaga, na své twitterové stránce napsala:
"Rouhání jakožto zábava je něco tak laciného, jako komik, který si dělá psinu z lidského prdu."