Členové

Zapamatovat si

Doporučujeme

Marešovi přeskočilo! Po hádce s milenkou začal brutálně útočit!

Published: Jul 6, 2010 by mandat Filed under: Novinky Zobrazení: 1054 Záložky: Marešovi přeskočilo! Po hádce s milenkou začal brutálně útočit!
[+] [a] [-] Související články Komentáře
Leoš Mareš (34) se po třech dnech na filmovém festivalu pohádal se svou milenkou Hanou Svobodovou (22). Po hádce si vyléval zlost na novinářích a došlo dokonce na fyzické napadení.


Včerejší návštěva festivalového Stanu Kapitána Morgana byla obzvlášt vyhrocená. Leoš Mareš nakráčel do kultovního festivalového stanu po boku své milenky Hanky Svobodové viditelně nabručený.

Špatná nálada se mu ještě více zhoršila, když ve VIP prostoru baru potkal expřítele své současné dívky Radka Exnera. S bohatým podnikatelem pojilo moderátora ještě nedávno pevné přátelství. Když Leoš Radkovi přebral Hanku prakticky v přímém přenosu na samém začátku festivalu, stali se rázem z blízkých kamarádů nenávistní rivalové.Mareš celou situaci nerozdýchal a šel si vylít zlost na přítomných paparazzi, kteří postávali za hranicí VIP prostoru. Když zrovna fotografové pořizovali snímky pózující Dary Rolins, skočil mezi ně rozzuřený Leoš a na jednoho z nich vycákal celou lahev minerální vody. Moderátor naneštěstí pokropil fotografův drahý fotoaparát, jehož cena se pohybuje kolem sto tisíc korun.

„Leoš byl naprosto nepříčený. Potom, co na nás zaútočil, ze sebe nebyl schopný vypravit jedinou hlásku. Jen se na nás zuřivě koukal. Nevětší ironií je, že jsme si ho ten večer vůbec nevštímali a fotili jsme Daru Rolins,“ popisuje moment jeden z fotografů.

Marešova
agresivní reakce naprosto postrádala logiku. Přítomní fotografové pouze dělali svou práci. Pokud si přál soukromí, nic mu nebránilo popíjet s přáteli v soukromí privátního klubu Becher's bar, kam vedou denně kroky například opatrnější Andrey Verešové, namísto předváděčky v otevřeném Stanu Kapitána Morgana, kam může přijít prakticky kdokoli. Leoši, brzdi! (plk)