Členové

Zapamatovat si

Doporučujeme

Sexbomba Gavriely se svléká za prachy! Může ji mít každý!

Published: Jun 28, 2010 by mandat Filed under: Novinky Zobrazení: 1341 Záložky: Sexbomba Gavriely se svléká za prachy! Může ji mít každý!
[+] [a] [-] Související články Komentáře
Modelka a moderátorka nových společenských zpráv na TV Prima Martina Gavriely (32) natočila pod pseudonymem Sanny několik ,,svlékacích" videí, která si za pakatel může každý pořídit a třeba umístit na plochu svého počítače. Sanny, jak si na soft pornostránkách říká, se na jednom videu objevuje v sukýnce a topu a na druhém zabalená ve žlutém boa. Za doprovodu pomalé hudby provokativně laská své tělo, líně odhazuje svršky nebo do kamery hází smyslné pohledy. Virtuální striptýz netrvá víc než dvě minuty, zhlédnout ho může každý a za stáhnutí do své soukromé sbírky zaplatí zájemce velmi malou částku nepřesahující 150 korun.

„S nahotou nemám problém," tvrdí Martina, která se od 12. července bude objevovat na TV Prima,  kde společně s Ivanou Gottovou bude uvádět VIP zprávy.

Zatímco Martina má velmi kladný vztah k erotice nebo focení nahých fotek, Ivanka je velmi zdrženlivá, až stydlivá. Doposud se před veřejností spíš skrývala a vymámit z ní slovo na kameru byl nadlidský výkon. Doufejme, že Ivanu její nestydatá kolegyně Gavriely trošku otrká a Gottová se ukáže i v jiném světle. (mr)