Členové

Zapamatovat si

Doporučujeme

Svobodová řádí ve Varech: Róba za sto tisíc a Mareš u zadku!

Published: Jul 6, 2010 by mandat Filed under: Novinky Zobrazení: 2284 Záložky: Svobodová řádí ve Varech: Róba za sto tisíc a Mareš u zadku!
[+] [a] [-] Související články Komentáře
Modelka Hana Svobodová (22) je momentálně jednou z nejobletovanějších celebrit na filmovém festivalu v Karlových Varech. Kromě drahých luxusních šatů a doplňků je jejím společníkem moderátor Leoš Mareš (34). Kdo Hance nadbíhal už v minulosti?O přízeň Svobodové se v minulosti snažil už hokejista Jiří Hudler nebo golfista Alan Babický. Hudler ale nakonec skončil v náruči modelky Simony Krainové, kdy po roce vztahu neudržel svoje choutky na uzdě a oddával se hrátkám ve společnosti prodejných žen - Simona ho okamžitě ze svého života vymazala.

Babický se proslavil jako letitý partner moderátorky Televizních novin Lucie Borhyové. Ta si během jejich vztahu „ulítla" s Jaromírem Jágrem, ale k Alanovi se nakonec vrátila. Jejich vztah už ale neměl nadále šanci a před třemi roky ho oba definitivně utnuli. Lucie má nyní syna Lucase s řeckým podnikatelem Nicem Papadakisem.

Svobodová po získání titulu Česká vicemiss 2008 zakotvila u podnikatele Radka Exnera. Na začátku roku 2009 ho ale na chvíli pustila k vodě, aby se k němu po krátké chvíli poslušně vrátila.
„Zjistila jsem, že ho strašně moc miluju a nemůžu bez něj žít," řekla tehdy Super.cz Svobodová.

Na filmovém festivalu v Karlových Varech vyvovala mediální tsunami, když přikráčela s Leošem Marešem. Ve zlaté róbě z módního domu Versace, jehož cena se pohybuje okolo sta tisíc korun, se usmívala na přítomné fotografy a vychutnávala si pozornost. Této dvojici se zřejmě zachtělo soustředit veškerou mediální pozornost na sebe a jestli se jim to vzhledem k nízké účasti zahraničních celebrit povedlo, posuďte sami. (corn)